INFORMACJE NA TEMAT KOLĘDY
PODZIAŁ TRAS DLA MINISTRANTÓW






SCHEMAT WIZYTY W DOMU

“Witajcie drodzy Domownicy,
przychodzą dziś do Was ministranci - kolędnicy.”

Śpiew kolędy… (1 zwrotka)

“Śpiewem kolęd Was witamy,
do modlitwy zapraszamy,
Niech nie braknie Wam radości,
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Niechaj każdy się raduje,
w Boże łaski obfituje,
Boże Dziecię narodzone,
i w pieluszki otulone,
Błogosławi Wam dziś z nieba,
niech nie braknie w domu chleba,
Zaśpiewajcie razem z nami,
chwaląc Pana nad Panami.”

Śpiew kolędy… (1 zwrotka)

“A teraz żegnajcie drodzy domownicy,
dziękują Wam szczerze ministranci - kolędnicy,
Niech się Dziecię Boże Wami opiekuje,
za otwarte serce niebem kiedyś obdaruje,
W każdej chwili dopomoże,
do zobaczenia: Szczęść Wam Boże!”


OSOBY WYZNACZONE
NA POSZCZEGÓLNE TRASY

UWAGA!!! Zbiórka podsumowująca kolędę i rozliczenie finansowe w sobotę 27.01.2018r. o godz. 10.00

W czwartek 28.12 od g. 10.00

1. Łęczyce, od nr 1 do 12 (Jakub Taciak, Tobiasz Ganda)
2. Łęczyce, od p. Łysiaków do 31 (Bartek Tkaczewski, Maciej Wilgowicz)
3. Łęczyce, od nr 30 do 44 (Adrian Judek, Tomasz Olejniczak)

W piątek 29.12 od g. 10.00

1. Kopanki, od Nowiny do Bloku Nauczycielskiego
2. Kopanki, od p. Przybylskich- leśniczówka do p. Ludkiewiczów nr 37
3. Kopanki, od p. Czaprackich leśniczówka Porażynko do p. Kromów nr 43

W sobotę 30.12 od g. 10.00

1. Kopanki, od p. Wojciechowskiego nr 2 do p. Kańdułów nr 50
2. Porażyn, od p. Dudy nr.67 i od 28c do p. Pasicieli nr.45 (Paweł Marchewka, Grzegorz Prałat)
3. Porażyn, od p. Kani nr.69 do p. Przygockiego nr.81 pałac (Kamil Szymkowiak, Dawid Szymkowiak)

We wtorek 02.01 od g. 14.00

1. Porażyn, nr 24, 25, 26, 27 także z literowymi dodatkami (Remigiusz Ganda, Juliusz Cegłowski)
2. Porażyn, od p. Garczarka nr.64 do Napierały nr 68 (Kamil Prałat)
3. Porażyn, od nr 23a do p. Stelmaszyk nr 1 (Kacper Wnuk, Tobiasz Ganda)

W środe 03.01 od g. 14.00

1. Terespotockie, od p. Lipowicz nr.18 do p. Kaczmarków nr 1 (Remigiusz Ganda, Tomasz Olejniczak)
2. Terespotockie, od p. Weymann nr.21 do p. Wosińskich 24 (Adrian Judek, Ksawery Piechowiak)

W czwartek 04.01 od g. 14.00

1. Jastrzębniki, od Dominium bloku (Jakub Taciak, Piotr Piechowiak)
2. Jastrzębniki, od Marciniaków nr 67a do Kowalów nr 37 (Maciej Wilgowicz, Mikołaj Borowczak)
3. Terespotockie, od p. Kosickich nr 26 do p. Dziurlów nr 50 (Patryk Sierant, Kamil Prałat)

W piątek 05.01 od 14.00

1. Jastrzębniki, od Bręk nr.69 do p. Rosadzińskich nr.21 (Adrian Judek, Maciej Wilgowicz)
2. Jastrzębniki, od p. Koniecznych nr.22 do p. Wilczyńskiego nr 70 (Wojtek Olejniczak, Piotr Piechowiak)

W niedzielę 07.01 od g. 14.00

1. Sielinko, ul. Leśna 2 i 4 (Filip Piechowiak, Tobiasz Ganda)
2. Sielinko, ul. Leśna 6 i 8 (Juliusz Cegłowski, Patryk Sierant)

W poniedziałek 08.01 od g. 14.00

1. Sielinko, ul. Opalenicka 2 - 16 (Grzegorz Prałat)
2. Sielinko, ul. Opalenicka 1a – 11, 13, 15, 18 (Piotr Piechowiak, Filip Piechowiak)
3. Sielinko, ul. Lipowa 1 - 15 (Karol Szyndler)

We wtorek 09.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Spokojna 14 i 13 (Tomek Olejniczak, Juliusz Cegłowski)
2. Opalenica, ul. Spokojna 17 (Remigiusz Ganda, Ksawery Piechowiak)
3. Sielinko, ul. Opalenicka 20 i ul. Leśna 10 (Karol Szyndler, Kacper Wnuk)

W środę 10.01 od g.14.00

1. Opalenica, ul. Poprzeczna 8 (Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)
2. Opalenica, ul. Spokojna 19 i 18 (Piotr Piechowiak, Paweł Marchewka)

W czwartek 11.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Spokojna 15 i 16 (Kacper Wnuk, Bartek Tkaczewski)
2. Opalenica, ul. Poprzeczna 7 (Wojtek Olejniczak, Adrian Judek)
3. Opalenica, ul. Spokojna 16 – 1 (Remigiusz Ganda, Tomek Olejniczak)

W piątek 12.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Poprzeczna 10 (Kamil Prałat, Filip Piechowiak)
2. Opalenica, ul. Polna 1 - 37 (Piotr Piechowiak, Ksawery Piechowiak)
3. Opalenica, ul. Poprzeczna 9 (Paweł Marchewka, Bartek Tkaczewski)

W sobotę 13.01 od g. 10.00

1. Opalenica, ul. Młyńska od 1 - 59 (Kacper Wnuk)
2. Opalenica, ul. Młyńska od 4 - 54 (Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)
3. Opalenica, ul. Dąbrowskiego od 57 - 1 (Juliusz Cegłowski, Remigiusz Ganda)

W niedzielę 14.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Polna 2 - 30 i 49 – 39 (Karol Szyndler, Ksawery Piechowiak)
2. Opalenica, ul. Nowotomyska od końca i ul. Poprzeczna od 1 - 6 (Wojtek Olejniczak)

W poniedziałek 15.01 g.14.00

1. Opalenica, ul. Nowa 47 - 1 (Remigiusz Ganda, Tomek Olejniczak)
2. Opalenica, ul. Nowa 4 - 46 (Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)
3. Opalenica, ul. Nowa 65 - 48 dwie strony (Łukasz Paleń, Kacper Wnuk)

We wtorek 16.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Dworcowa (Paweł Marchewka)
2. Opalenica, ul. Kręta 33 - 1 (Kacper Wnuk)
3. Opalenica, ul. Porażyńska 24 – 2 (Kamil Prałat)

W środę 17.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Powstańców Wlkp. numery parzyste od końca (Juliusz Cegłowski, Patryk Sierant)
2. Opalenica, ul. Powstańców Wlkp. numery nieparzyste od końca do bloku (Adrian Judek, Maciej Wilgowicz)

W czwartek 18.01 g.14.00

1. Opalenica, ul. Staszica 37 – 21 (Kamil Prałat, Kacper Wnuk)
2. Opalenica, ul. Staszica 20 – 1 (Kaswery Piechowiak, Karol Szyndler)
3. Opalenica, ul. Staszica 52 - 38 (Tobiasz Ganda, Remigiusz Ganda)

W piątek 19.01 od g.14.00

1. Opalenica, ul. Wyzwolenia 2 - 32 (Juliusz Cegłowski, Wojtek Olejniczak)
2. Opalenica, ul. Wyzwolenia 51 - 27 (Adrian Judek, Maciej Wilgowicz)
3. Opalenica, ul. Wyzwolenia 25 - 3 (Paweł Marchewka, Grzegorz Prałat)

W sobotę 20.01 od g. 10.00

1. Opalenica, ul. Wyzwolenia 99 - 53 (Bartek Tkaczewski)
2. Opalenica, ul. Wyzwolenia 74 - 34 (Kaswery Piechowiak, Tomek Olejniczak)
3. Opalenica, ul. Wyzwolenia 106 - 76 (Kacper Wnuk)

W niedzielę 21.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Ogrodowa od 1 (Remigiusz Ganda, Tobiasz Ganda)
2. Opalenica, ul Słodka od 1 – 12 i Skośna od 8 do 1 (Paweł Marchewka)

W poniedziałek 22.01 od g. 14.00

1. Opalenica, Wspólna i ul. Klonowa (Kamil Prałat, Bartek Tkaczewski))
2. Opalenica ul. Zbożowa od nr 1 i ul. Dąbrowskiego od 19 – 25 (Paweł Marchewka, Filip Piechowiak)


Tam, gdzie jest wyznaczony jeden ministrant oznacza, że można się jeszcze dopisać. Proszę przejrzeć listę i dać znać do pana Waldka Gandy (tel. 691029438), czy kogoś dopisać.

Zbiórka podsumowująca kolędę i rozliczenie finansowe w sobotę 27.01.2018r. o godz. 10.00



ILOŚĆ ODBYTYCH TRAS KOLĘDOWYCH



Jakub Taciak - 2
Ksawery Piechowiak - 6
Remigiusz Ganda - 8
Bartek Tkaczewski - 5
Kacper Wnuk - 8
Piotr Piechowiak - 5
Kamil Prałat - 6
Grzegorz Prałat - 6
Dawid Szymkowiak - 1
Kamil Szymkowiak - 1
Juliusz Cegłowski - 6
Patryk Sierant - 3
Tobiasz Ganda - 8
Filip Piechowiak - 4
Adrian Judek - 6
Maciej Wilgowicz - 5
Wojtek Olejniczak - 4
Tomek Olejniczak - 6
Paweł Marchewka - 7
Karol Szyndler - 4
Mikołaj Borowczak - 1
Łukasz Paleń - 1




Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138