INFORMACJE NA TEMAT KOLĘDY
PODZIAŁ TRAS DLA MINISTRANTÓW






SCHEMAT WIZYTY W DOMU

“Witajcie drodzy Domownicy,
przychodzą dziś do Was ministranci - kolędnicy.”

Śpiew kolędy… (1 zwrotka)

“Śpiewem kolęd Was witamy,
do modlitwy zapraszamy,
Niech nie braknie Wam radości,
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Niechaj każdy się raduje,
w Boże łaski obfituje,
Boże Dziecię narodzone,
i w pieluszki otulone,
Błogosławi Wam dziś z nieba,
niech nie braknie w domu chleba,
Zaśpiewajcie razem z nami,
chwaląc Pana nad Panami.”

Śpiew kolędy… (1 zwrotka)

“A teraz żegnajcie drodzy domownicy,
dziękują Wam szczerze ministranci - kolędnicy,
Niech się Dziecię Boże Wami opiekuje,
za otwarte serce niebem kiedyś obdaruje,
W każdej chwili dopomoże,
do zobaczenia: Szczęść Wam Boże!”


OSOBY WYZNACZONE
NA POSZCZEGÓLNE TRASY

UWAGA!!! Zbiórka podsumowująca w niedzielę 27.01.2019r. o godz. 17.00

Proszę sprawdzić, czy zgadza się liczba odbytych tras przez poszczególnych ministrantów (na samym dole strony).

 

PIĄTEK 28.12 od g. 10.00

1. Kopanki, od p. Wojciechowskiego nr 2 do p. Kań„dułów nr 50
(ministranci - Kopanki)

2. Kopanki, od p. Przybylskiego- leś›niczówka do p. Ludkiewiczów nr 37
(Tobiasz Ganda)

SOBOTA™ 29.12 od g. 10.00

1. Kopanki, od Nowiny do Bloku Nauczycielskiego
(ministranci - Kopanki)

2. Kopanki, od p. Czaprackich leś›niczówka Porażynko do p. Kromów nr 43
(ministranci - Kopanki)

NIEDZIELA 30.12 od g. 14.00

1. Porażyn, od p. Garczarka nr.64 do Napierał‚y nr 68
(ministranci - Paweł Gierałtowski, Kacper Wnuk)

ŚRODA 02.01. od g. 14.00

1. Porażyn, od nr 1 do 23a
(ministranci - Filip Piechowiak, Jakub Taciak)

2. Porażyn, numery 24,25,26,27 z literowymi dodatkami
(ministranci - Juliusz Cegłowski, Konstanty Cegłowski)

CZWARTK 03.01 od g. 14.00

1. Terespotockie, od p. Kaczmarków nr 1 do Lipowiczów nr 18
(ministranci - Remigiusz Ganda, Tomek Olejniczak)

2. Sielinko, ul. Parkowa 10 i Terespotockie od p. Wosickich nr 24 do p.Weymann nr 21
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Patryk Szofer)

PIĄTEK 04.01 od g. 14.00

1. Jastrzębniki, od p. Kowalów nr 37 do p. Marciniaków nr 67a
(ministranci - Jakub Taciak, Maciej Wilgowicz)

SOBOTA 05.01 od g. 10.00

1. Porażyn, od p. Pasiciel nr 45 od 28c i do p. Dudy nr 67
(ministranci - Grzegorz Prałat, Bartek Tkaczewski, Konstanty Cegłowski)

2. Porażyn, pałac i od p. Przygockiego do p. Kani nr 69
(ministranci - Wojtek Olejniczaj, Tomek Olejniczak)

PONIEDZIAŁEK 07.01 od g. 14.00

1. Jastrzębniki, od p. Rosadzińskich nr 21 do p. Bręk nr 69
(ministranci - Maciej Wilgowicz, Adrian Judek)

2. Jastrzębniki, od bloku do Dominium, od g. 14.00
(ministranci - Piotr Piechowiak, Paweł Marchewka)

3. Terespotockie, od p. Dziurlów nr 50 do p. Kosickich nr 26
(ministranci - Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)

WTOREK 08.01 od g. 14.00

1. Jastrzębniki, od p. Wilczyńskich nr 70 do p. Koniecznych nr 22
(ministranci - Adrian Judek, Maciej Wilgowicz)

2. Sielinko, ul. Leśna bl. 2 i 4
(ministranci - Juliusz Cegłowski, Remigiusz Ganda)

ŚRODA 09.01 od g. 14.00

1. Sielinko, ul. Leśna bl. 6 i 8
(ministranci - Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)

2. Sielinko, ul. Opalenicka strona parzysta do nr 18
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Patryk Szofer)

3. Sielinko, ul. Opalenicka strona nieparzysta do nr 15
(ministranci - Paweł Marchewka, Piotr Piechowiak)

CZWARTEK 10.01 od g. 14.00

1. Sielinko, ul. Lipowa od nr 15 do 1
(ministranci - Filip Piechowiak, Wojtek Olejniczak)

2. Sielinko, ul. Opalenicka nr 20 i Leśna nr 10
(ministranci - Kacper Wnuk, Juliusz Cegłowski)

3. Opalenica, ul. Spokojna nr 13 i 14
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Remigiusz Ganda)

PIĄTEK 11.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Spokojna nr 18 i 19
(ministranci - Karol Szyndler, Jakub Taciak)

2. Opalenica, ul. Spokojna nr 17
(ministranci - Adrian Judek, Paweł Gierałtowski)

3. Opalenica, ul. Spokojna nr 1 – 16 niska zabudowa
(ministranci - Tobiasz Ganda, Grzegorz Prałat)

SOBOTA 12.01 od g. 10.00

1. Łęczyce
(ministranci - Bartek Tkaczewski, Kacper Wnuk)

2. Łęczyce
(ministranci - Maciej Wilgowicz, Paweł Marchewka)

3. Łęczyce
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Patryk Szofer)

NIEDZIELA 13.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Spokojna nr 16 i 15
(ministranci - Paweł Gierałtowski, Filip Piechowiak)

2. Opalenica, ul Poprzeczna nr 8 i niska zabudowa o nr 6 do 1
(ministranci - Tobiasz Ganda, Paweł Marchewka)

PONIEDZIAŁEK 14.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Poprzeczna nr 7
(ministranci - Filip Piechowiak, Maciej Wilgowicz)

2. Opalenica, ul. Poprzeczna nr 9
(ministranci - Paweł Marchewka, Piotr Piechowiak)

3. Opalenica, ul. Polna nr 37 – 1
(ministranci - Paweł Gierałtowski, Karol Szyndler)

WTOREK 15.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Poprzeczna nr 10
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Patryk Szofer)

2. Opalenica, ul. Polna od nr 39 – 49 i 30 – 2
(ministranci - Kacper Wnuk, Bartek Tkaczewski)

3. Opalenica, ul. Nowotomyska od początku
(ministranci - Filip Piechowiak, Łukasz Paleń)

ŚRODA 16.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Nowa od nr 1 – 47
(ministranci - Remigiusz Ganda, Tomek Olejniczak)

2. Opalenica, ul. Nowa od nr 46 – 4
(ministranci - Juliusz Cegłowski, Jakub Taciak)

3. Opalenica, ul. Nowa od nr 48 – 65 dwie strony
(ministranci - Łukasz Paleń, Kacper Wnuk))

CZWARTEK 17.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Kręta nr 1 – 33
(ministranci - Patryk Szkofer, Kacper Wnuk)

2. Opalenica, ul. Dworcowa
(ministranci - Remigiusz Ganda, Juliusz Cegłowski)

3. Opalenica, ul. Porażyńska od nr 2 do 24
(ministranci - Paweł Gierałtowski, Ksawery Piechowiak)

PIĄTEK 18.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Staszica nr 1 – 20
(ministranci - Karol Szyndler, Wojtek Olejniczak)

2. Opalenica, ul. Staszica nr 21 – 37
(ministranci - Maciej Wilgowicz, Jakub Taciak)

3. Opalenica, ul. Staszica nr 38 – 52
(ministranci - Remigiusz Ganda, Tobiasz Ganda)

SOBOTA 19.01 od g. 10.00

1. Opalenica, ul. Młyńska od 59 – 1
(ministranci - Tobiasz Ganda, Kacper Wnuk)

2. Opalenica, ul. Młyńska od nr 54 – 4
(ministranci - Karol Szyndler, Jakub Taciak)

3. Opalenica, ul. Dąbrowskiego od nr 1 – 57
(ministranci - Bartek Tkaczewski, Filip Piechowiak)

NIEDZIELA 20.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Powstańców Wlkp. od bloku do kończ numery nieparzyste
(ministranci - Kacper Wnuk, Maciej Wilgowicz)

PONIEDZIAŁEK 21.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Powstańców Wlkp. numery parzyste od nr 2
(ministranci - Remigiusz Ganda, Tomek Olejniczak)

2. Opalenica, ul. Ogrodowa od końca
(ministranci - Adrian Judek, Jakub Taciak)

WTOREK 22.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Skośna od nr 1 – 8 i Słodka od 12 – 1
(ministranci - Paweł Gierałtowski, Wojtek Olejniczak)

2. Opalenica, ul. Wyzwolenia nr 3 – 25
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Filip Piechowiak)

ŚRODA 23.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Dąbrowskiego od nr 25 – 19
(ministranci - Filip Piechowiak, Remigiusz Ganda)

2. Opalenica, ul. Wyzwolenia od nr 32 – 2
(ministranci - Adrian Judek, Maciej Wilgowicz)

CZWARTEK 24.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Klonowa i Wspólna
(ministranci - Tobiasz Ganda, Bartek Tkaczewski)

2.Opalenica ul Wyzwolenia od nr 27 – 51
(ministranci - Karol Szyndler, Tomek Olejniczak)

PIĄTEK 25.01 od g. 14.00

1. Opalenica, ul. Wyzwolenia od nr 34 – 74
(ministranci - Ksawery Piechowiak, Jakub Taciak)

2. Opalenica, ul. Wyzwolenia od nr 53 – 99
(ministranci - Tobiasz Ganda, Kacper Wnuk)

SOBOTA 26.01 od g. 10.00

1. Opalenica, ul. Wyzwolenia nr 76 – 106
(ministranci - Kacper Wnuk, Filip Piechowiak)

2. Opalenica, ul. Zbożowa od końca do nr 1
(ministranci - Maciej Wilgowicz, Łukasz Paleń)


Tam, gdzie jest wyznaczony jeden ministrant oznacza, że można się jeszcze dopisać. Proszę przejrzeć listę i dać znać do pana Waldka Gandy (tel. 691029438), czy kogoś dopisać.

Zbiórka, na której będziemy rozliczać trasy: 27.01.2019r. o godz. 17.00



ILOŚĆ ODBYTYCH TRAS KOLĘDOWYCH



Jakub Taciak - 8
Ksawery Piechowiak - 8
Remigiusz Ganda - 8
Bartek Tkaczewski - 5
Kacper Wnuk - 10
Piotr Piechowiak - 3
Kamil Prałat - 0
Grzegorz Prałat - 4
Dawid Szymkowiak - 0
Kamil Szymkowiak - 0
Juliusz Cegłowski - 5
Patryk Sierant - 0
Tobiasz Ganda - 9
Filip Piechowiak - 9
Adrian Judek - 5
Maciej Wilgowicz - 9
Wojtek Olejniczak - 4
Tomek Olejniczak - 5
Paweł Marchewka - 5
Karol Szyndler - 5
Łukasz Paleń - 3
Konstanty Cegłowski - 2
Kazimierz Olejniczak - 0
Patryk Szofer - 5
Paweł Gierałtowski - 6




Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138