OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA, 17-11-2019


Wymienianki jednorazowe można składać do skarbony wystawionej pod chórem, natomiast Wymienianki roczne przyjmujemy, tylko, w Biurze parafialnym. Za zmarłych będziemy się modlili w czasie rannych i wieczornych Mszy św. w dni powszednie.  

W niedzielę rozpoczynają się w naszym mieście Dni Kultury Chrześcijańskiej. Bliższe informacje dostępne są na plakatach rozwieszonych w mieście oraz w gablotach parafialnych. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na wydarzenia, które będą miały miejsce w naszym kościele. We wtorek o 18.00 Msza św. z Nowenną do św. O. Pio, a po nich, o g. 19.30, w Sali OSP ul. Młyńska film „Ojciec Pio”. W czwartek po wieczornej Mszy św. „Wieczornica” przygotowana przez KSM, a o 19.30 w Sali OSP film „Milczenie”. W sobotę o 19.30 w Sali widowiskowej, ul. Zamkowa, koncert w wykonaniu młodzieży z KSM „Tańcem chwalić Pana”. W kościele św. Mateusza w piątek o 18.30 Adoracja Świadectwa dla przygotowujących się do Bierzmowania i ich rodziców. Na wszystkie imprezy serdecznie zapraszamy. 

Chłopcy przygotowujące się do Bierzmowania mają spotkanie w salkach Domu Parafialnego w poniedziałek po wieczornej Mszy św. 

W piątek spotkanie na salkach, dla dzieci młodszych, do trzeciej klasy włącznie, o 17.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zasilenia chórku młodzieżowego, na próby w soboty o godz. 10.00 na salki, do domu parafialnego. 

Ministranci w sobotę rozegrają Turniej piłkarski na Sali OSIRU, początek o 9.00. 

Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w sobotę 30 listopada po wieczornej Mszy św.  

Zmarł z naszej parafii Bronisław NAJDEK z Poprzecznej, przeżył 74 lata, pogrzeb we wtorek o 11.00. Otoczmy go naszymi codziennymi modlitwami, a teraz pomódlmy się /wieczny odpoczynek…/.


listopad 2019
„O łaskę nieba dla dusz czyśćcowych”Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138