OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA, 23-01-2022


Zakończyliśmy, nietypowy, czas kolędowy. Za wszystkie złożone ofiary szczególnie kolędowe, za wszelką pomoc i życzliwość, przede wszystkim za uczestnictwo we Mszach Świętych kolędowych składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do soboty o 18.00. 

Spotkanie Wolontariatu opieki na chorymi i w stanie terminalnym w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na to spotkanie chętnych do pomocy przy chorych oraz osoby potrzebujące wsparcia i pomocy wolontariuszy. 

Wyniki konkursu na szopkę. Oddano 253 głosy. Wygrała szopka państwa Przybylskich, drugie miejsce rodzina Siminiaków, trzecie miejsce dwie szopki; państwa Gabryelczyków i Antoniego Jęchorka, pozostałe otrzymały wyróżnienia. Po odbiór nagród i szopek można się zgłaszać do zakrystii.

Zmarli: z naszej Parafii Sławomir Hoffman l. 57 z Łęczyc. Z Parafii św. Mateusza Eugeniusz Florysiak l.64 z Urbanowa, Jan Wojtyniak l.86 z Sielinka osady. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wspomnijmy o nich w naszych codziennych modlitwach, a teraz pomódlmy się /wieczny odpoczynek…/.
styczeń 2022
„O Boże błogosławieństwo w nowym roku dla mieszkańców naszej parafii”.Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138