OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA, 11-11-2018


Za wszystkie złożone ofiary, wszelką pomoc i życzliwość, a w szczególny sposób młodzieży z KSM, za wspaniałe przygotowanie „Wieczornicy” z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W dzisiejszą niedzielę klerycy Oblaci z Obry, jak co roku, będą po Mszach św.  rozprowadzali kalendarze misyjne na nowy rok.

Przygotowujący się do Bierzmowania mają spotkania: dziewczyny we wtorek o 19.00, chłopcy w środę o 19.00. Na spotkanie przynosimy Pismo Święte. 

We wtorek 13 listopada, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji ojczyzny, dodatkowo po wieczornej Mszy św. do 20.00.

Katecheza dla Dorosłych w czwartek po wieczornej Mszy św. 

Spotkania dla dzieci i młodzieży w piątek: grupa przedszkolna i klasy I-III o 17.00, grupa młodsza klasy IV-VI i grupa starsza od VII klasy o g. 19.00.

Od przyszłej niedzieli w kościele św. Mateusza rozpoczną się „Dni Kultury Chrześcijańskiej”.

Za dwa tygodnie, w sobotę 24 listopada, Mszą o 18.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. 

Pod chórem jest wystawiona skarbona, do której można składać Wymienianki jednorazowe za naszych zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie listopadowych Mszy św. w dni powszednie. Natomiast Wymienianki roczne przyjmujemy tylko w Biurze Parafialnym.

W kaplicach w Kopankach i Jastrzębnikach można składać Wymienianki do koszyków w czasie składki. Za zmarłych będziemy się modlili w listopadowe Msze w niedziele. 

Koło Radio Maryja zaprasza na wyjazd do Torunia z okazji 27 rocznicy powstania Radia Maryja, w dniu 1 grudnia. Pozostałe informacje w gablocie przykościelnej.

Zmarł: z parafii św. Mateusza: Grzegorz Nowak l.61 z Urbanowa. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Otoczmy go naszymi codziennymi modlitwami, a teraz pomódlmy się: /wieczny odpoczynek…/Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138