OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA, 18-08-2019


Za wszystkie złożone ofiary, wszelką pomoc i życzliwość, szczególnie opiekunom w czasie wczasorekolekcji w Białej: państwu Joannie i Waldemarowi Gandom, Annie, Marcelinie i Robertowi Prałatom i Jolancie i Piotrowi Marchewkom oraz paniom Monice Pietrakowskiej, Agnieszce Łodydze, Justynie Olejniczak składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Przez okres wakacyjny Msze św. w dni powszednie tylko o 18.00, natomiast rano na 7.30 zapraszamy na Jutrznię brewiarzową z Komunią św.

W Kopankach do końca września Msze św. będą odprawiane w soboty o 19.30.

Jedynie służba bliźniemu otwiera mi oczy na to, co Bóg czyni dla mnie i na to jak mnie kocha. Zapraszamy na spotkanie osoby, które odnoszą do siebie te słowa i chcą realizować w naszej parafii. Kolejne spotkanie odbędzie się  we wtorek 20.08.2019 na salce po wieczornej mszy św.

Pielgrzymów do sanktuariów w Austrii i Szwajcarii bardzo proszę o wpłacanie pozostałej części należności, w biurze parafialnym. Ostateczny termin to najbliższa środa.

Chętnych na Pieszą Pielgrzymkę do Górki Duchownej prosimy o zapisywanie się dziś i w najbliższą niedzielę po Mszach św. w zakrystii. 

Zmarł z parafii św. Mateusza  Henryk Zgorzelski l. 37 z Krótkiej. Pogrzeb był w minionym tygodniu. Wspomnijmy o nim w naszych codziennych modlitwach, a teraz pomódlmy się /Wieczny odpoczynek…/.Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy


ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

telefony kontaktowe:

PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138