GRUPA DZIECI I MŁODZIEŻ KSM
Wielką troską Kościoła, a w tym naszej parafii jest rozwój duchowy i intelektualny dzieci i młodzieży. Dlatego też od wielu lat przy św. Józefie prężnie działa grupa młodych ludzi, którzy nie tylko rozwijają swojego ducha poprzez uczestnictwo w spotkaniach formacyjnych, rekolekcjach i pielgrzymkach, ale również wspólnie spędzają czas na zabawie oraz podejmują wiele inicjatyw.

Spotkania odbywają się dla grupy młodszej (od 3 do 6 klasy szkoły podstawowej) i grupy starszej (gimnazjum i ponad gimnazjum) w każdy piątek o godz. 19.00. Pieczę organizacyjną i formacyjną nad grupami sprawuje ksiądz wikariusz Piotr Majchrzak wraz z katechistką panią Anną Prałat.

Poczucie wspólnoty i współuczestniczenie w grupie rówieśników jest bardzo istotne dla rozwoju człowieka, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się i współtworzenia naszej wspólnoty. Atrakcji jest bardzo wiele: wspólne wyjazdy do kina lub na basen, letnie obozy pod namiotami, ciekawe zimowiska, zabawy w parku linowym (to imprezy na stałe wpisane w kalendarz życia naszej wspólnoty).Biuro parafialne
czynne w dni powszednie
po rannej i wieczornej Mszy św.


Strona przygotowana i zarządzana przez:

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. św. Józefa w Opalenicy

ul. Powstańców Wlkp. 2a
64-330 Opalenica

KONTO BANKOWE:
56 1020 4144 00006602 0053 4370

TELEFONY KONTAKTOWE:
PROBOSTWO: 61 4477468
WIKARIAT: 61 4478138